Cтартував перший (очний) етап курсів підвищення кваліфікації  для методистів професійно-технічних навчальних закладів

Cтартував перший (очний) етап курсів підвищення кваліфікації для методистів професійно-технічних навчальних закладів

З 8 лютого 2016 року стартував перший (очний) етап курсів підвищення кваліфікації  для методистів професійно-технічних навчальних закладів (куратор-тьютор – старший викладач В.Ю.Наумова).

Під час аудиторних занять слухачі ознайомились з питаннями правового забезпечення реформи освіти в Україні, професійного розвитку педагогічних працівників закладів професійно-технічної освіти, психологічної компетентності методистів ПТНЗ, низкою інших запитань.

У рамках запланованих заходів 10 лютого 2016 року відбулось виїзне заняття. За «круглим столом» у Департаменті професійно-технічної освіти МОН України обговорювали галузеве законодавство, бюджетні новації, соціальне партнерство і престиж професійно-технічної освіти. Методисти отримали важливі роз’яснення щодо нормативної бази.

Крім того, слухачі стали учасниками культурологічних заходів. Разом з куратором групи завітали до Київського міського будинку вчителя, де відвідали педагогічний музей України НАПН України. Приємне враження по собі залишила вистава «Буна» навчального студентського театру Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого.

Бажаємо слухачам подальшого професійного та культурного зростання!