«ФОРМАЛЬНА ОСВІТА ДОПОМОЖЕ НАМ ВИЖИТИ, А САМООСВІТА ПРИВЕДЕ НАС ДО УСПІХУ» (Дж. Рон)

Завершився І-й (мотиваційно-організаційний) етап підвищення кваліфікації керівників районних (міських) методичних кабінетів (центрів) (куратор – проф. Сидоренко В.В.).

За результатами вхідних анкет, керівники Р(М)МК(Ц) мають стаж управлінської діяльності від 3-х до 15-ти років, не вперше проходять курсову підготовку в Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти, замотивовані на неперервне навчання впродовж життя шляхом формальної, неформальної та інформальної освіти.

Слухачі відзначили високий рівень викладацького складу ЦІППО, зокрема кафедри філософії і освіти дорослих, актуальність і значущість для вдосконалення методичної діяльності тем і напрямів, інноваційні освітні технології викладання.

Творчі дискусії, тренінги, тематичні зустрічі, обговорення актуальних професійних завдань відкритої освіти, обмін родзинками управлінської діяльності, інноваційних напрямів науково-методичного супроводу професійного розвитку – таким був тиждень навчання, спільної співпраці.