Ми працю любимо, що в творчість перейшла

На каналі 1+1 відбувся флешмоб, присвячений колективам. Кафедра філософії і освіти дорослих долучилась до флешмобу і розмістила на сторінці «Сніданку 1+1» у соціальній мережі Фейсбук свою світлину та інформацію про колектив.

«Ми працю любимо, що в творчість перейшла»

На світлинах – творчий колектив кафедри філософії і освіти дорослих ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.

Колектив нашої кафедри – це ніби звучання в унісон різних музичних інструментів у багатоголосому оркестрі життя. У когорті колег-однодумців співзвучним стає духовний світ, виникає необхідність ділитися своїми думками, мріями, науковими відкриттями. Біда у нас ділиться навпіл, а радість подвоюється.

У нашому колективі є науковці зі Сходу України, також ті, хто працює із часів заснування кафедри. Нас об’єднує повага і віра в людину, її творчий потенціал, любов до науки, бажання служити на благо процвітання нашої країни.

Очолює наш колектив однодумців доктор педагогічних наук, професор Тамара Михайлівна Сорочан.