«Немає нічого радіснішого, ніж жити за покликанням»

Колектив кафедри філософії і освіти дорослих щиро вітає старшого викладача Кравчинську Тетяну Сергіївну із присудженням наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.06 – «Теорія і методика управління освітою».

Тетяні Сергіївні випала честь виконувати дисертаційне дослідження під науковим керівництвом академіка В.В.Олійника.

Наукова школа Віктора Васильовича Олійника подарувала світові цілу плеяду науковців, які своїми благородними вчинками й трудовими досягненнями прославляють Україну. Наукова виваженість, далекоглядність, людиноцентризм наукового керівника та наполегливість, працездатність здобувача наукового ступеня – це завжди запорука професійного успіху.

Бажаємо Тетяні Сергіївні щоб кожен день ставав величним священнодійством творення Особистості, запам’ятовувався глибиною і мудрістю! Хай у Вашому домі панують мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість! Будьте щасливі у праці й творчості, у своїх захопленнях і професійних здобутках. Недаремно Г.С.Сковорода наголошував: «Немає нічого радіснішого, ніж жити за покликанням».