ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СТИПЕНДІЙ ВИДАТНИМ ДІЯЧАМ НАУКИ

Відповідно до Указу Президента України від 11 червня 2021 року (№ 326/2021) професору кафедри філософії і освіти дорослих ДЗВО “Університет менеджменту освіти” призначено державну стипендію строком на два роки.

Постанова про призначення державних стипендій видатним діячам освіти діє відповідно до Указу Президента України від 10 вересня 2011 року № 906 «Про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров'я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери» (зі змінами, внесеними Указами від 12 липня 2013 року № 377, від 30 грудня 2013 року № 717 та від 7 травня 2015 року № 256).

Колектив кафедри філософії і освіти дорослих вітає Пуховську Людмилу Прокопівну, доктора педагогічних наук, професора із відзнакою. Радіємо і пишаємось професійній співпраці з видатним і знаним науковцем, бажаємо професійної наснаги і реалізації всіх планів!