ПРО ЕЛЕКТРОННІ ВИДАННЯ КАФЕДРИ

Станом на травень 2016 р.:

1.Технології професійного розвитку педагогів: методичний порадник; авт. колектив .⁄ Упорядники: Тамара Михайлівна Сорочан, Марина Іванівна Скрипник; навч.-метод. посіб.; Держ. вищ. навч. зал. «Ун-т менедж. освіти». – Створено в НМЦ «Агроосвіта», 2016.

(Примітка: методичний порадник розміщено на сторінці нашої кафедри у розділі «Наукова діяльність кафедри»)

2. Скрипник М. І. Інтерактивні технології в післядипломному навчанні: Електронний довідник ⁄ М.І.Скрипник. – Створено в НМЦ «Агроосвіта», 2015.

3. Скрипник М. І. Навчально-методичне забезпечення змісту професійної освіти: запитання та відповіді: Електронний довідник ⁄ М.І.Скрипник. – Створено в НМЦ «Агроосвіта», 2016.

4. Скрипник М. І. Технологія організації дослідно-експериментальної роботи в загальноосвітньому навчальному закладі: крок за кроком: Електронний довідник ⁄ М.І.Скрипник. – Створено в НМЦ «Агроосвіта», 2016.