Щиро вітаємо Вікторію Вікторівну Сидоренко з Днем Народження!

Колектив кафедри філософії і освіти дорослих щиро вітає нашого лідера та ідейного натхненника – Вікторію Вікторівну Сидоренко, завідувачку кафедри, доктора педагогічних наук – з Днем Народження!

У наші вітання – Вашого освітянського родинного колективу – вплетена дорідна хвиля побажань, які обов’язково здійсняться!

Глибокошановна Вікторіє Вікторівно, нехай Всесвіт дарує Вам щедру долю і безкрайнє щастя!

Нехай Ваша душа, сповнена  величною любов’ю, нескінченно дарує Вам натхнення, а справи, розпочаті Вами, квітнуть і набирають шалених обертів!

Нехай Ваша велична енергія допомагає втілювати у життя все задумане!

З легкістю оминайте всі перешкоди і з радістю насолоджуйтеся обіймами успіху, добробуту і злагоди.

Нехай літня різнобарвність дарує життєдайну свіжість, нову хвилю бадьорості, піднесення і натхнення.

Нехай кожен день буде зігрітий радістю спілкування, освячений любов’ю рідних та близьких.