СЛУХАЧІ ТЕМАТИЧНИХ КУРСІВ “ТЕОРІЯ І ТЕХНОЛОГІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ В УМОВАХ СУЧАСНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ” ВІДВІДАЛИ ВЕБІНАР “ЯК СТВОРИТИ ЦЕНТР ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ”

27 квітня 2021 року слухачі тематичних курсів “Теорія і технології забезпечення якості освіти в умовах сучасних трансформацій” (на базі КЗ "Житомирський ОІППО" ЖОР; куратор-тьютор - доц. Я. Л. Швень) у межах дистанційного етапу взяли участь у вебінарі «Як створити центр забезпечення якості освіти - досвід Університету Ватерлоо» від Американської Ради з міжнародної освіти у межах упровадження проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (zoom).

У межах вебінару представлено досвід Університету Ватерлоо (Онтаріо, Канада) щодо створення Центру забезпечення якості освіти; було обговорено процес забезпечення якості освіти та освітні стандарти в Онтаріо, а також їхній вплив на функціонування Центру забезпечення якості. З-поміж іншого розглянуто обов'язки та діяльність Центру, а також переваги існування такого Центру та його значення для університету (спікерка: Аманда Маккензі, M.A., директорка із забезпечення якості освіти (освітніх програм) в Університеті Ватерлоо, Онтаріо, Канада).