Слухачі відвідали майстер-клас "Акторська майстерність в діяльності викладача"

18 листопада 2016 року група науково-педагогічних працівників університетів, академій, інститутів успішно закінчила курси підвищення кваліфікації в ДВНЗ УМО (куратор групи – Я.Л. Катюк, кандидат психологічних наук, доцент).

Під час навчання на курсах слухачі відзначили як цікаві для них теми: Психологічні особливості розвитку професіоналізму персоналу освітніх організацій (проф. О.І.Бондарчук), Педагогічна підготовка конкурентоздатного викладача вищої школи (доц. М.І.Скрипник), Професійна комунікація викладача вищої школи (доц. Я.Л.Катюк) та ін. Також слухачі отримали можливість відвідати майстер-клас "Акторська майстерність в діяльності викладача", що проводив Михайло Щегельський, режисер, актор театру і кіно, у рамках наукового заходу, зініційованого Радою молодих учених ДВНЗ УМО.

Вітаємо колег, бажаємо наснаги у професійній діяльності та самовдосконалення.