Стартували курси підвищення кваліфікації

З 08 по 12 лютого 2016 року тривав перший (очний) етап підвищення кваліфікації методистів районних (міських) методичних кабінетів (без виділення профілю) на базі Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти Університету менеджменту освіти. Куратор-тьютор групи Т.С.Кравчинська.

Відповідно до плану-графіку підвищення кваліфікації, курси відвідало 39 слухачів.

Під час проведення першого (очного) етапу підвищення кваліфікації з слухачами проводились заняття згідно з навчально-тематичним планом, зміст яких був максимально наближений до професійних запитів слухачів. Освітній процес здійснювали викладачі кафедр філософії і освіти дорослих (професор В.В.Сидоренко, доцент Я.Л.Катюк, доцент Л.Т.Ніколенко, старший викладач Т.С.Кравчинська), психології управління (доцент А.С. Москальова, доцент В.О.Киричук), державної служби та менеджменту освіти (професор М.О. Кириченко, доцент С.І.Синенко, старший викладач М.В.Пахомова), ВОС та ІКТ (старший викладач О.О.Самойленко).

Для здійснення інформаційної підтримки під час другого (дистанційного) етапу навчання (з 15.02 по 02.09.2016) слухачів було зареєстровано на платформі Moodle https://ppo.mk.ua/ .