Стартували курси підвищення кваліфікації

З 23 травня по 27 травня 2016 року розпочався перший (очний) етап підвищення кваліфікації методистів районних (міських) методичних кабінетів з питань роботи з кадрами на базі Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти Університету менеджменту освіти. Куратор-тьютор групи Т.С.Кравчинська.

Освітній процес здійснювали викладачі кафедр філософії і освіти дорослих (академік В.Г.Кремень, професор Т.М.Сорочан, професор Л.Ф.Панченко, старший викладач Т.С.Кравчинська), психології управління (професор П.В.Лушин, доцент А.С.Москальова), державної служби та менеджменту освіти (професор М.О.Кириченко, доцент С.І.Синенко), університетської освіти і права (доцент В.В.Олійник), ВОС та ІКТ (в/о зав. кафедри, канд. пед. наук О.О.Самойленко).

27 травня 2016 року слухачі взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Психолого-педагогічний супровід фахової підготовки та підвищення кваліфікації особистості в умовах трансформації освіти».

Для здійснення інформаційної підтримки під час другого (дистанційного) етапу навчання (з 30.05 по 09.12.2016) слухачів було зараєстровано на платформі Moodle https://ppo.mk.ua/.