Стартували курси підвищення кваліфікації

З 23 березня по 1 квітня 2016 року тривав перший (очний) етап підвищення кваліфікації новопризначених завідувачів (резерв завідувачів) районних (міських) методичних кабінетів (тренери відповідальні за початкову освіту в умовах реформування загальної середньої школи) на базі Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти Університету менеджменту освіти. Куратор-тьютор групи Т.С.Кравчинська.

Під час проведення першого (очного) етапу підвищення кваліфікації з слухачами проводились заняття згідно з навчально-тематичним планом, зміст яких був максимально наближений до професійних запитів слухачів. Освітній процес здійснювали викладачі кафедр філософії і освіти дорослих (завідувач кафедри професор Т.М.Сорочан, професор В.В.Сидоренко, доцент А.Б.Єрмоленко, старший викладач Т.С.Кравчинська), психології управління (доцент А.С.Москальова), державної служби та менеджменту освіти (завідувач кафедри професор Н.Г.Діденко, доцент Н.В.Любченко, доцент Н.М.Гончаренко), ВОС та ІКТ (в/о зав. кафедри канд. пед. наук О.О.Самойленко).

Для здійснення інформаційної підтримки під час другого (дистанційного) етапу навчання (з 04.04 по 21.10.2016) слухачів було зараєстровано на платформі Moodle https://ppo.mk.ua/.