Успішне завершення курсів підвищення кваліфікації

Вітаємо з успішним закінченням курсів підвищення кваліфікації слухачів категорії "Новопризначені завідувачі (резерв завідувачів) районних (міських) методичних кабінетів (тренери відповідальні за початкову освіту в умовах реформування загальної середньої школи)". Куратор-тьютор групи – кандидат педагогічних наук, старший викладач Т.С. Кравчинська.

Педагогічну майстерність на курсах підвищення кваліфікації вдосконалювали представники різних регіонів України.

Під час проходження дистанційного етапу навчання (з 04.04 по 21.10.2016) слухачі отримали навички практичної роботи на платформі Moodle https://ppo.mk.ua/.

Під час проведення ІІІ (очного) етапу підвищення кваліфікації (24.10-28.10.2016) Зі слухачами проводились заняття зміст яких був максимально наближений до професійних запитів слухачів. Освітній процес здійснювали викладачі кафедр філософії і освіти дорослих (доцент А.Б. Єрмоленко, доцент В.В. Левченко, старший викладач Т.С. Кравчинська), психології управління (професор О.І. Бондарчук, доцент О.О. Нежинська), державної служби та менеджменту освіти (доцент Н.В. Любченко).

Слухачі відвідали міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті», ознайомились з Презентацією Національної доповіді про стан і перспективи розвитку освіті в Україні», яку презентували В.Г. Кремень, О.М. Топузов, Л.Б. Лук’янова та ін., взяли участь у «круглому столі»: «Сервісне науково-методичне обслуговування навчальних закладів в умовах децентралізації» (доповідачі Боднар О.С., Пушкарьова Т.О., Клясен Н.Л. та ін.).

За підсумками навчання слухачі написали випускні роботи та успішно захистили їх.

Бажаємо всім слухачам використати отримані знання для успішного розвитку та професійного зростання!