УСПІШНЕ ЗАВЕРШЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

23 червня 2017 року закінчилось навчання методистів позашкільних навчальних закладів на курсах підвищення кваліфікації (куратор-тьютор – доц. Ярослава Швень).

На заліковій сесії слухачі курсів взяли участь у майстер-класі, що проводився за сприяння Ради молодих учених ДВНЗ УМО "Науковий пошук дослідника"; у рамках виїзного заняття відвідали Київський Палац дітей та юнацтва (особлива подяка директору КПДЮ – Добровольській О.М. за сприяння в організації заходу, Пархоменко І.М., Клименко О.В. та ін.); відзначили цікаві й актуальні теми, які були запропоновані в межах розкладу 1 і 3 етапів навчання: спецкурс "Технологія проведення воркшопу" Швень Я.Л., тренінг "Превентивна педагогіка" Скрипник М.І., спецкурс "Технологія складання навчальних програм для позашкільної освіти" (за сприяння Інституту проблем виховання) та ін.

Бажаємо професійних успіхів і реалізувати набуті знання у практиці методичної діяльності позашкільних навчальних закладів!