Успішне завершення курсів підвищення кваліфікації

Завершили навчання на курсах підвищення кваліфікації методисти районних (міських) методичних кабінетів з дошкільної освіти (куратор-тьютор групи кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри філософії і освіти дорослих Т.С. Кравчинська)

Під час проведення ІІІ (очного) етапу підвищення кваліфікації (14.11-18.11.2016) зі слухачами проводились заняття, зміст яких був максимально наближений до професійних запитів слухачів. Слухачі прослухали лекцію президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя "Модернізація України: консолідаційна парадигма й освітня політика".

Цікавою та змістовною була конференція з обміну досвідом "Науково-методичний супровід освітніх практик у системі методичної роботи", слухачі не тільки обмінювалися власними творчими набутками, досвідом роботи, але й висловлювали конкретні пропозиції щодо подальшої співпраці.

Разом з куратором слухачі відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні, де було проведено оглядову екскурсію «Україна. Війна. Власна пам’ять», яка розповідає про героїзм, звитягу, жертовність і трагедію народу України в період Другої світової війни, висвітлює загальні події війни та окремі історичні факти.

Відвідали виставки "Освіта та кар'єра – День студента" та "Освіта за кордоном", де слухачі були учасниками науково-методичного семінару "Психологічна підтримка суб'єктів освітнього процесу, які постраждали внаслідок складних суспільно-політичних подій та військового конфлікту" ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" НАПАН України, доповідачі: П.В.Лушин (завідувач кафедри загальної та практичної психології Інституту менеджменту та психології ДВНЗ УМО НАПН України, доктор психологічних наук, професор), О.І.Бондарчук (завідувач кафедри психології управління ЦІППО ДВНЗ УМО НАПН України, доктор психологічних наук, професор), І.В.Євтушенко (доцент кафедри психології управління ЦІППО ДВНЗ УМО НАПН України, кандидат психологічних нак, доцент), А.С.Москальова (доцент кафедри психології управління ЦІППО ДВНЗ УМО НАПН України, кандидат психологічних нак, доцент), О.О.Нежинська (доцент кафедри психології управління ЦІППО ДВНЗ УМО НАПН України, кандидат психологічних нак, доцент).

За підсумками навчання слухачі написали випускні роботи та успішно захистили їх.

Бажаємо слухачам використати отримані знання для успішного розвитку та професійного зростання!