УСПІШНЕ ЗАВЕРШЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Успішно закінчили курси підвищення кваліфікації слухачі групи завідуючих (методистів) кабінетів з дошкільної та початкової освіти ОІППО (куратор-тьютор – доцент Л.Т.Ніколенко).

Слухачі відвідали практичні заняття у приватній школі "Ліко" Голосіївського району м. Києва. Директор школи Кухаревська Олена Володимирівна ознайомила з матеріальною базою школи та планами на майбутнє. Також для слухачів групи було організовано зустріч з вчителями початкової школи Печерської приватної школи та вчителькою "Року-2015" Прихожай Світланою Вікторівною Броварської ЗОШ №1.

Слухачі висловили щиру подяку професорсько-викладацькому колективу Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти за цікаві тематичні дискусії, "круглі столи" та тренінги.  Також позитивно відзначили професійну спрямованість виїзних занять. Вдячні методисту ІППО імені Бориса Грінченка Поляковій Олені Василівні за організацію цікавих зустрічей у школах м. Києва.