Успішне завершення виїзних курсів підвищення кваліфікації

З 25.01 по 05.02.2016 року кафедра проводила виїзні курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ВНЗ ІІІ-І V р.акр. на базі Черкаського державного технологічного університету (куратори-тьютори груп – доценти М.І.Скрипник та Я.Л.Катюк).

Протягом навчання було здійснено інформаційну підтримку та відкрито 2 платформи: «слайдшара» та

У підсумку слухачі якісно виконали всі завдання і підготували креативні презентації, з якими можна познайомитися на платформі. Куратори-тьютори виносять усім слухачам подяку за уміння працювати в групах і створювати науково-методичний продукт; відзначають цікаві ідеї у розв’язанні креативного завдання. Велика подяка кожному й організаторам на місцях  – Олегу Олександровичу, Сергію Михайловичу, Інні Володимирівні (староста груп), Наталії Григорівні!