Успішне завершення виїзних курсів підвищення кваліфікації

З 06 по 17 лютого 2017 року тривали виїзні курси підвищення кваліфікації категорії "викладачі коледжу" (на базі Бердичівського педагогічного коледжу; куратор – доц. Я.Л.Катюк). Протягом зазначеного періоду викладачі коледжу отримали можливість навчатись як очно ("Педагогічна підготовка конкурентноздатного викладача вищої школи" доц. М. І. Скрипник, "Професійна комунікація викладача" доц. Я. Л. Катюк та ін.), так і в режимі он-лайн ("Цифровий сторітеллінг" проф. Л. ф. Панченко, "Місце коледжів, технікумів у сучасній освіті" доц. А. В. Каркачова, "Створення і робота Блогу викладача" доц. В. В. Дивак, "Методологія інноваційного розвитку національної освіти" доц. М. І. Ілляхова та ін.). Також викладачам коледжу було запропоновано виконання ряду практичних і творчих завдань, які було успішно виконано, написано й захищено випускні роботи (з них – 3 проекти та одна творча робота у вигляді анотованого переліку наукових робіт). Особлива подяка старості групи – Ірині Вікторівні – за відмінну організацію освітнього процесу; Тетяні Василівні й Тетяні Валентинівні – за всіляке сприяння і сприятливу соціально-психологічну атмосферу; усім слухачам групи – викладачам коледжу – за позитивну налаштованість, відповідальність, сумлінність і творчий підхід. Сподіваємось на подальшу співпрацю!