Успішне завершення виїзних курсів підвищення кваліфікації на базі Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

З 06 червня по 17 червня 2016 року на базі Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти тривали курси підвищення кваліфікації методистів закладів післядипломної педагогічної освіти. Слухачі групи відзначили креативність та інноваційність підходів у проведенні он-лайн занять, що проводились доц. Скрипник М. І. "Інтерактивні технології в післядипломному навчанні", проф. Сидоренко В. В. "Педагогічне дорадництво в системі методичної роботи", доц. Ілляховою М. В. "Реалізація засад синергетичної педагогіки у системі післядипломної освіти" та інтерактивних тренінгів, що проводились доц. Нежинською О. О. "Коучингові технології в діяльності педагогічних працівників", доц. Катюк Я. Л. "Психолого-андрагогічні засади професійного розвитку педагогічних працівників" безпосередньо на базі Житомирського ОІППО. За підсумками навчання слухачі групи написали випускні роботи, декотрі з яких будуть представлені на конкурс випускних робіт, що проводитиметься в ДВНЗ УМО наприкінці року.

Як куратор групи - вдячна за організацію освітнього процесу адміністрації Житомирського ОІППО, відповідальність і організованість старості групи, а групі слухачів у цілому - за готовність до сприйняття інновацій та прагнення до знань упродовж життя (доц. Я. Л. Катюк).