Відбулось засідання кафедри

13 квітня 2016 року відбулось чергове засідання кафедри. На порядку денному було студійовано проблему актуалізації цінностей у процесі курсів підвищення кваліфікації (доповідачі: Левченко В.В., кандидат філософських наук, доцент; Ілляхова М.В., кандидат філософських наук, доцент). У процесі обговорення було розглянуто цінності інноваційної освіти; цінності в структурі компетентностей, що розвиваються в системі підвищення кваліфікації; динамічну модель цінностей; модуси діяльності динамічної моделі цінностей; перспективи актуалізації цінностей у процесі підвищення кваліфікації.

З повною версією презентації «Актуалізація цінностей у процесі курсів підвищення кваліфікації» можна ознайомитися на сторінці нашої кафедри у розділі «Про кафедру».