Відбулось засідання кафедри

15 березня 2016 року відбулось засідання кафедри філософії і освіти дорослих. Було розглянуто питання щодо ефективності застосовування електронних засобів навчання (ЕЗН) в освіті дорослих. У межах методичної роботи кафедри на засіданні було розкрито тему «Практична андрагогіка: потенціал електронних засобів навчання для освіти дорослих. Чи є успішні ключі для створення ЕЗН в освіті дорослих?» (доповідач – кандидат педагогічних наук, доцент Скрипник М.І.) Автором зосереджено увагу на необхідності інформаційних ресурсів; термінологічної впорядкованості; ознаках ЕЗН; прикладах ЕЗН; порадах практичної андрагогіки. У підсумку доповідачем було представлено електронний довідник «Інтерактивні технології в післядипломному навчанні» (автор: Марина Скрипник). Див.: site:academia.edu Марина Скрипник. Практична андрагогіка. Електронні засоби навчання.