ВІДБУЛОСЯ ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ

Якщо Ви ніколи на засіданні кафедри: 1) не пригощались цукерками; 2) не грали, вирішуючи серйозні проблеми; 3) не використовували методи "WORLD CAFÉ" та скрайбінгу; 4) не вступали в дискусію з керівництвом університету або інституту; 5) не запрошували до участі у засіданні стейкхолдерів та споживачів, тоді приходьте до нас, на кафедру філософії і освіти дорослих Університету менеджменту освіти! У нас усе креативно і ніяких нудних доповідей! У нас творчі, високопрофесійні викладачі.

15 грудня 2016 року відбулося відкрите підсумкове засідання кафедри. Серед запрошених – адміністрація ДВНЗ УМО, слухачі курсів підвищення кваліфікації.

На засіданні було розглянуто такі питання:

– реалізація вимог Положення про освітній процес та Положення про дистанційну освіту УМО;

– науково-методичний супровід міжкурсового періоду;

– розроблення нового контенту для електронних засобів навчального призначення;

– результати за темою дослідження «Професійний розвиток фахівців у системі освіти дорослих: історія, теорія, технології» (2016 – 2019 рр.);

– удосконалення системи додаткових освітніх послуг;

– затвердження плану роботи кафедри на 2017 рік.