Відбулося відкриття Восьмої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та П’ятої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu»

16 березня відбулося урочисте відкриття Восьмої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та П’ятої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» (16 -- 18 березня 2017 р.).

Місце проведення: Палац дітей та юнацтва (м. Київ, вул. І. Мазепи, 13)

Роботу виставки супроводжує змістовна тематична програма, яка включає науково-практичні конференції, тематичні семінари, воркшопи, презентацій, майстер-класи, панельні дискусії за участю провідних фахівців і науковців МОН України, Національної академії педагогічних наук, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», педагогів-практиків, представників українських та закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

У день відкриття виставки відбувся круглий стіл «Законодавче забезпечення розвитку післядипломної освіти в Україні».

Доповідачі: Олійник Віктор Васильович, д.пед.н., професор, дійсний член НАПН України, ректор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, голова Ради ректорів (директорів) Українського відкритого університету післядипломної освіти; Кремінь Тарас Дмитрович, народний депутат України, голова підкомітету з питань освіти комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти; Отич Олена Миколаївна, д.пед.н., професор, проректор з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, виконавчий директор Українського відкритого університету післядипломної освіти; Кириченко Микола Олексійович, к.пед.н., доцент, перший проректор – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України; Сорочан Тамара Михайлівна, д.пед.н., професор, директор Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України; Науменко Григорій Григорович, к.філос.н., начальник відділу по роботі з закладами післядипломної педагогічної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України.