Відбувся тренінг для аспірантів «Сучасний учений: ескапіст & менеджер»

Аспірантам Університету менеджменту освіти 20 жовтня 2017 р. у межах сесії запропоновано тренінг «Сучасний учений: ескапіст & менеджер» дисципліни «Творча майстерня молодого науковця» (автор –Марина Скрипник). Для якісної взаємодії автором видано робочий зошит, де здійснено розгляд практичних аспектів наукової діяльності. Сутність розроблених авторських завдань грунтується на ідеї американського психолога Дж. Гілфорда про розвиток конвергентного та дивергентного мислення. Допомогою у розв’язанні завдань є авторська Е-презентація до кожного блоку дисципліни.

Дякуємо Оксані Леонідівні Ануфрієвій – за якісну організацію і креативність у виданні; аспірантам-першокурсникам – за свободу, віру й сподівання в майбутті науки про освіту.