Викладачі коледжів підвищили кваліфікацію

З 21 березня по 01 квітня 2016 на базі Київського коледжу легкої промисловості відбулись курси підвищення кваліфікації категорії "викладачі коледжів (технікумів)". Усього навчання пройшли 18 осіб, у тому числі й директор коледжу - Щуцька А.В. Протягом двох тижнів слухачі отримали змогу відвідати заняття, що проводились провідними викладачами ДВНЗ УМО. Зокрема, були відзначені спецкурси "Інтерактивні технології навчання" (Скрипник М.І.), "Професійна комунікація викладача" (Катюк Я.Л.), тренінг із попередження професійного вигорання та конфліктостійкості (Нежинська О.О.). За підсумками навчання слухачі курсів написали випускні роботи, які успішно захистили, і отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.