Засідання кафедри філософії і освіти дорослих відбудеться у четвер 03.05.2018 о 13.00.

Засідання 4

Навчаючи вчимося

1. Інформаційне, навчальне і науково-методичне забезпечення освітнього процесу на дистанційному етапі КПК слухачів за різними моделями навчання (ст.викл. Т.С.Кравчинська, доц. В.В.Левченко, ст.викл. О.О.Самойленко).

2. Науково-методичний семінар: «Синергія суб’єктів освітнього процесу Нової української школи» (доц. А.Б.Єрмоленко, доц.М.І Скрипник).

3. Про результати проведення ІІІ-ої Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Професійний розвиток фахівців у системі освіти дорослих: історія, теорія, технології» (зав. кафедри В. В. Сидоренко, модератори секцій).

4. Затвердження навчально-методичних матеріалів.