ВІДДІЛ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА інформує про СТИПЕНДІАЛЬНУ ПРОГРАМУ ДЛЯ НАВЧАННЯ У СЛОВАЧЧИНІ

У рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців оголошено про початок подання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в 2017/2018 академічному році.

Програма фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки; адміністративну підтримку програми забезпечує Словацьке академічне інформаційне агентство «SAI,n.o.». Стипендіати Національної стипендіальної програми є стипендіатами Уряду Словацької Республіки.

Останні терміни подання заявок: 30 квітня  2017 року

Заявки подаються в режимі он-лайн на сайті www.stipendia.sk або ж на www.scholarships.sk.

На стипендію можуть претендувати:

• студенти, які навчаються в закордонних ВНЗ і будуть проходити освітнє стажування в Словаччині; тривалість стажування: 1-2 семестри ( 4-5 або 9-10 місяців) або 1- 3 триместри якщо навчальний рік ділиться на триместри ( 3-4 або 6-7 або 9-10 місяців )
  • аспіранти;
  • викладачі ВНЗ; наукові співробітники; діячі в сфері мистецтва.

Контактна особа програми:

Лукаш Марцін(Lukas Marcin)lukas.marcin@saia.sk – nsp-foreign@saia.sk

Більш детальна інформація за посиланням: www.scholarships.sk.