Формування кадрового потенціалу вищих навчальних закладів

Автор: Чернишова Є. Р.

Рік: 2013

Формування кадрового потенціалу вищих навчальних закладів :  про- грама нормативної навч. дисципліни та  робоча навч.   програма  спецкурсу для  слухачів  курсів  підвищення  кваліфік. (керів.  ВНЗ,  спец. кадр. служб навч.  закладів)  та  студ.  освітньо-кваліфікац.  рівня  «магістр»  з  напрямів підготовки «Управління навчальним закладом» та «Педагогіка вищої школи» / Є. Р. Чернишова ;  НАПН   України,   ДВНЗ  «Ун-т  менедж.   освіти». — К., 2013. — 60 с.

У програмі наведено тематичний план навчальної дисципліни та її зміст за модулями й темами, вміщено плани лекцій і семінарських (практичних) занять, матеріал для закріплення знань, методичні рекомендації тощо.

Рекомендовано для студентів вищих навчальних закладів, слухачів системи ППО, а також керівним і науково-педагогічним працівникам для самоосвіти