Тайм-менеджмент у системі управління навчальним закладом професійної освіти

Автор: Гриценок І. А.

Рік: 2013

Гриценок І. А.

Тайм-менеджмент    у   системі   управління   навчальним    закладом  професійної освіти: спецкурс / І. А. Гриценок ; НАПН України, ДВНЗ «Ун-т  менедж. освіти». — К., 2013. — 44 с.

Навчально-методична розробка присвячена сукупності технологій планування роботи керівника навчального закладу професійної освіти, які застосовуються ним самостійно для підвищення ефективності використання робочого часу та підвищення підконтрольності зростаючого обсягу завдань. Призначена для викладачів інститутів післядипломної педагогічної освіти, слухачів очно-дистанційної форми навчання – керівників професійно-технічної освіти, студентів педагогічних Вузів, а також для всіх, хто цікавиться організацією діяльності керівника у системі управління навчальним закладом професійної освіти.