Звіт про роботу Всеукраїнської Школи молодого науковця

27-29 листопада 2013 року проводилось навчання у Всеукраїнській Школі молодого науковця Університету менеджменту освіти НАПН України, на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Участь в роботі Школи взяли молоді науковці з Вінниці, Донецька, Івано-Франківська, Києва, Криму, Миколаєва, Рівного, Тернополя, Харкова, Херсона.

У продовж роботи Школи молоді науковці  працювали за програмою.

По закінченні школи учасники одержали сертифікати.

У цілому робота пройшла на високому науковому рівні, який дозволив оцінити стан і перспективи широкого кола проблемних питань, пов’язаних із тематикою дисертаційних досліджень.

Учасники зібрання відзначили, що проведення Школи у такому форматі сприяє зростанню якості підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів України, розширює можливості молодих науковців в отриманні необхідної для них консультаційної допомоги від провідних вчених галузі.

Школа стала справжнім святом молодіжної науки,згуртувала молодих учених, які поділилися своїми науковими та особистісними досягненнями та набули досвіду наукової комунікації.

Учасники зібрання запропонували обрати емблему Школи молодого науковця.