Проекти нормативно-правових документів у галузі освіти

• Концепція розвитку системи підвищення кваліфікації фахівців у Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" НАПН України.

Завантажити
  • Методичні рекомендації щодо розроблення стандартів післядипломної педагогічної освіти (у частині підвищення кваліфікації фахівців системи освіти).

Завантажити
  • Положення про регіональний (обласний) заклад післядипломної педагогічної освіти.

Завантажити
  • Положення про підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних кадрів освіти України за накопичувальною системою організації освітнього процесу у ДВНЗ "Університет менеджменту освіти".

Завантажити
  • Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників".

Завантажити
  • Стандарт професійної діяльності викладача системи освіти дорослих (андрагога).