Колоквіум «Освіта впродовж життя у глобальному вимірі: людиноцентризм, інноваційні технології, шлях до успіху»

(м. Київ, 12 грудня 2019 р., ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти»).

Колоквіум організовано та проведено на виконання плану роботи Міністерства освіти і науки України.

Організатором заходу виступив Центральний інститут післядипломної освіти. У роботі колоквіуму взяла участь Т. М. Сорочан, директорка ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, докторка пед. наук, професорка. Модератори заходу: О. І. Бондарчук, завідувачка кафедри психології управління ЦІПО; М. В. Ілляхова, доцентка кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО.

За програмою колоквіум проходив у номінаціях: «Наукові розвідки у галузі безперервної освіти»,  «Публікації за проблемою безперервної освіти в індексованих і фахових виданнях», «Освітньо-технологічний прорив у безперервній освіті», «Особистісний вимір успіху в безперервній освіті».

Із доповідями виступили: Н. І. Зінчук, доцентка кафедри менеджменту освіти та права; М. І. Скрипник, доцентка кафедри філософії і освіти дорослих; В. В. Супрун, професор кафедри менеджменту освіти та права; Н. І. Гущина, старша викладачка кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій; В. О. Киричук, доцент кафедри психології управління; О. О. Горова, професорка кафедри психології управління ЦІПО.

За програмою заходу виконували ролі хранителів мудрості: Н. В. Любченко, доцентка кафедри менеджменту освіти та права, С. В. Антощук, доцентка кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій, Н. І. Пінчук, доцентка кафедри психології ; ролі хранителів часу: М. Є. Андрос, старший викладач кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій, В. О. Купрієвич, старша викладачка кафедри професійної та вищої освіти, О. А. Прокопенко, старша викладачка кафедри психології управління ЦІПО.

Модератор О. І. Бондарчук, завідувачка кафедри психології управління ЦІПО, під час дискусії, що відбулася у ході колоквіуму, закцентувала увагу на успіху та способах його досягнення в безперервній освіті.

Захід відзначився продуктивним обговоренням важливих аспектів освіти впродовж життя в глобальному вимірі: людиноцентризм, інноваційні технології, шлях до успіху. Підсумовуючи роботу учасників за програмою колоквіуму, його модератори окреслили перспективні ідеї щодо подальшої роботи наукових розвідок науково-педагогічних працівників закладу вищої освіти.