Науково-практичний семінар «Позиціонування навчального закладу на ринку освітніх послуг засобами традиційних та новітніх медіа»

(м. Київ, 17 жовтня 2019 р., ДЗВО «Університет менеджменту освіти», ННІМП).

Науково-практичний семінар організовано та проведено на виконання плану роботи Національної академії педагогічних наук України.

Семінар проведено науково-педагогічними працівниками кафедри педагогіки, адміністрування і соціальної роботи ННІМП спільно із ВГО «Консорціум закладів післядипломної освіти», управлінням освіти і науки Бориспільської міської ради Київської області та Бориспільським академічним ліцеєм.

До заходу долучилися провідні науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» ННІМП, а також керівники закладів освіти Бориспільщини.

Робота семінару була зосереджена на наступних напрямах:

– лідерство і організаційна культура в педагогічній і управлінській діяльності;

– теорія і практика управління закладом освіти в умовах євроінтеграції;

– управління міжнародними проектами і програмами;

– стратегії маркетингу та позиціонування закладу освіти засобами новітніх технологій менеджменту;

– технології позиціонування закладу освіти в умовах інклюзивного навчання;

– новітні технології у науково-методичному супроводі педагога Нової української школи.

Модератори семінару – Т. Є. Рожнова, А. І. Мосюра, Т. А. Махиня – науково-педагогічні працівники ННІМП.

Під час роботи семінару учасники мали змогу ознайомитися із роботою Бориспільського академічного ліцею – наймолодшого освітнього закладу України, який розпочав свою роботу 04.01.2019 року.

За програмою заходу було підписано угоду про співпрацю між ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України та Бориспільським академічним ліцеєм.