БАГЛАЙ АННА ВОЛОДИМИРІВНА

БАГЛАЙ АННА ВОЛОДИМИРІВНА

Методист вищої категорії
Телефон
(044)481-38-12
E-mail
anna.bahlai@uem.edu.ua

Освіта вища

Досвід роботи 7 років

Здійснює оформлення та реєстрацію договорів про підвищення кваліфікації між організаціями (установами) за кошти державного бюджету.

Готує відповіді на запити освітніх установ / організацій і споживачів освітніх послуг.

Здійснює документальний супровід конкурсу на кращу випускну роботу.

 

Професійний розвиток: 

З грудня 2014 р. працює у ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України на посаді методиста вищої категорії Науково-методичного центру з координації закладів ППО, з жовтня 2015 р. на посаді методиста вищої категорії відділу науково-методичного забезпечення ППО ЦІППО, з січня 2017 р. на посаді методиста вищої категорії відділу науково-методичного забезпечення та координації діяльності закладів ППО, з листопада 2017 р. на посаді в. о. завідувача відділу науково-методичного забезпечення та координації діяльності закладів ППО, з 2021 р. на посаді методиста вищої категорії навчального відділу Центрального інституту післядипломної освіти.

 

Опанування міжнародного та вітчизняного досвіду наукової та педагогічної діяльності

Ільченко А. В. Професійний артистизм в педагогічній підготовці майбутнього вчителя гуманітарних дисциплін / А. В. Ільченко // Історико-педагогічні студії: Науковий часопис. – К.: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2014. – Вип. 8. – С. 141–144, Електронний збірник конкурсних робіт за підсумками проведення конкурсу на кращу випускну роботу слухачів курсів підвищення кваліфікації у 2015–2016 рр.