Станкевич Віталій Геннадійович

Станкевич Віталій Геннадійович

Помічник ректора

Станкевич Віталій Геннадійович, 1960 року народження. Вищу освіту здобув у Рівненському державному педагогічному інституті – 1982р., та Львівському державному університеті ім. І. Франка – 1989р.

Станкевич Віталій Геннадійович має значний досвід організаційної та управлінської роботи. Працюючи в органах державної виконавчої влади пройшов шлях від головного спеціаліста організаційного відділу до першого заступника начальника управління внутрішньої політики Рівненської облдержадміністрації.

У 2010-2011рр. очолював Радивилівську районну державну адміністрацію.

Державний службовець 5 рангу.

З вересня 2014 року працює в Університеті менеджменту освіти на посаді завідувача відділу організації навчального процесу та моніторингу. У червні 2019 року призначений на посаду помічника ректора. За майже 30 річну роботу в галузі освіти Станкевич В. Г. нагороджений Почесними грамотами Національної академії педагогічних наук України, Міністерства освіти і науки України, нагрудним знаком «Відмінник освіти» Міністерства освіти України. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Викладач – методист».