Американські Ради з міжнародної освіти запрошують на вебінар

Американські Ради з міжнародної освіти у межах упровадження проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» запрошують на вебінар «Як створити центр забезпечення якості освіти - досвід Університету Ватерлоо».

Коли: 27 квітня 2021 року, 16:00.

Де: платформа ZOOM: https://us02web.zoom.us/j/87400180585

Участь: безкоштовна за попередньої реєстрації: https://forms.gle/jQbsFJWErZGLrKH6A

На вебінарі спікером буде детально розглянемо досвід Університету Ватерлоо (Онтаріо, Канада) щодо створення Центру забезпечення якості освіти. Зокрема, коротко обговорено про процес забезпечення якості освіти та освітні стандарти в Онтаріо, а також їхній вплив на функціонування Центру забезпечення якості. Буде загострено увагу на обов'язках та діяльності Центру, а також перевагах існування такого Центру та його значення для університету.

Спікерка: Аманда Маккензі, M.A., директорка із забезпечення якості освіти (освітніх програм) в Університеті Ватерлоо, Онтаріо, Канада. Вона також керує процесом забезпечення якості та академічної доброчесності в університеті. Професійний досвід у галузі академічної доброчесності: очільниця Ради академічної доброчесності Онтаріо (AICO) у 2014-2017 рр.; співзасновниця та фасилітаторка Канадського консорціуму Міжнародного центру академічної доброчесності (ICAI); членкиня Перехідного комітету Міжнародного центру академічної доброчесності (ICAI), 2016-2018 рр. Наразі Аманда є членкинею Ради директорів ICAI. З 2014 р. Аманда регулярно проводила День канадського консорціуму ICAI, регулярно виступала на щорічних конференціях Міжнародного центру академічної доброчесності (ICAI), а також проводила презентації на Першій середземноморській конференції ICAI в Афінах (Греція) та на Міжнародній конференції проти плагіату у Європі та за її межами (Чехія). У 2016 р. Аманда відвідала Індію для вивчення академічної доброчесності в ряді університетів по всій країні. Зараз у фокусі її роботи академічне шахрайство, підходи викладачів щодо академічної доброчесності та перетин забезпечення якості освіти та академічної доброчесності.

Запрошуємо Вас, шановні колеги, доєднатися до вебінару «Як створити центр забезпечення якості освіти – досвід Університету Ватерлоо», що відбудеться 27 квітня 2021 року (вівторок) о 16.00.

Детальніше про подію можете дізнатися за посиланням: https://academiq.org.ua/novyny/webinar/

Захід відбудеться англійською мовою з синхронним перекладом на українську. Для отримання матеріалів вебінару заповніть, будь ласка, реєстраційну форму до участі https://forms.gle/jQbsFJWErZGLrKH6A