Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» запрошує до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції до Дня охорони праці: «Сучасна парадигма освіти з охорони праці»

Глибокоповажні колеги, замовники освітніх послуг!

Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України запрошує Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції до Дня охорони праці: «Сучасна парадигма освіти з охорони праці», яка відбудеться 27 квітня 2021 року о 1030 .

Мета конференції:Обмін досвідом і обговорення в середовищі професіоналів-практиків в галузі охорони праці питань підготовки висококваліфікованих фахівців, зокрема: управління ризиками в умовах світової пандемії COVID-19; формування ризик-орієнтовного мислення у керівників і працівників; використання і розвиток платформ для дистанційної освіти; створення відкритих онлайн-курсів; організація роботи персоналу в умовах пандемії; освіта дорослого населення в умовах карантину.

Основні питання, що пропонуються до обговорення:

1. Перспективи розвитку напряму «Охорона праці» у сфері освіти.
  2. Цифрова трансформація освітнього процесу за напрямом «Охорона праці».
  3. Інтерактивні технології навчання при викладанні дисциплін за напрямом «Охорона праці».
  4. Формування ризик-орієнтовного мислення у здобувачів освіти та у працівників підприємств.
  5. Гуманітарні аспекти підготовки сучасного фахівця з охорони праці.
  6. Системи управління охороною праці. Оцінка ризиків.
  7. Практичний досвід з охорони праці на підприємствах.

За результатами проведення учасники конференції отримують сертифікат. Запланована публікація тез доповідей.

Реєстрація учасників за посиланням:

Форма проведення конференції:  онлайн-формат.

Контакти оргкомітету: sakhnokaftnop@ukr.net
тел: –  0989883240  Сахно Олександр Володимирович;