ДИСТАНЦІЙНЕ СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ТА НАУКОВО-ПЕДАГОІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ на базі Білостоцького університету (Польща)

ДІСТАНЦІЙНЕ СТАЖУВАННЯ

ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ТА НАУКОВО-ПЕДАГОІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

на базі Білостоцького університету
(факультет Наук про Освіту)
(Польща)

Дати проведення: з 21березня по 29 квітня 2022 року.

Тема стажування:
«Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклик, рішення, перспективи».

Метою стажування є поглиблення знань та розвиток компетенцій науково-дидактичного колективу українських університетів з точки зору викликів, рішень та перспектив у викладацькій та науково-дослідній діяльності в сучасному університеті.

Стажування організоване за допомогою програмного комплексу ZOOM з професійним перекладом на українську мову.

Кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів ECTS).

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування  на сайті https://elpd.com.ua/stazuvania-uwb/  або за тел. +38063 333 91 52