ГЛИБОКО СПІВЧУВАЄМО СОРОЧАН Тамарі Михайлівні

Ректорат ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», колектив Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти, науково-педагогічні працівники кафедри філософії і освіти дорослих висловлюють щирі співчуття директору ЦІППО, доктору педагогічних наук, професору СОРОЧАН Тамарі Михайлівні з приводу непоправної втрати – смерті її чоловіка СОРОЧАН ВОЛОДИМИРА МАТВІЙОВИЧА.

Із глибоким сумом і скорботою сприйняли звістку про те, що відійшла у вічність прекрасна людина, патріот України.

Недаремно говорять: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, чим багатою і щедрою була її душа, сутність».

Поділяючи біль непоправної втрати, висловлюємо глибокі співчуття у хвилину скорботи.

Серцем і душею розділяємо Ваші біль та горе.