Ректорат, Вчена рада та колектив Університету менеджменту освіти вітає Віктора Васильовича Олійника з ювілеєм!

 

10 серпня 2018 року виконується 70 років дійсному члену Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук, професору Віктору Васильовичу Олійнику!

 

Вельмишановний  Вікторе  Васильовичу !


Ректорат,  Вчена  рада  та  колектив  Університету  менеджменту  освіти  сердечно 

вітають  Вас  із  Днем народження!

Свій славний ювілей Ви зустрічаєте у розквіті творчих сил, збагачених життєвим досвідом.

Доля подарувала Вам активне, багате та цікаве життя, а природний талант організатора, помножений на прагнення творити добро, став запорукою успіху.

У Вашій особі гармонійно поєднуються якості педагога, науковця та менеджера освіти. Багатогранність і глибина таланту викликають захоплення, а неоціненний внесок у розвиток вітчизняної післядипломної освіти та науки – повагу.

Розуміючи, що наукова та інноваційна діяльність у системі післядипломної освіти – потужний ресурс професійного й наукового зростання педагогічних і науково-педагогічних працівників, Ви ініціювали створення Всеукраїнської громадської організації «Консорціум закладів післядипломної освіти», а в рамках його діяльності – Українського відкритого університету післядипломної освіти, на який покладено сьогодні важливу місію об’єднання зусиль педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників регіональних закладів післядипломної педагогічної освіти щодо упровадження у життя освітніх реформ і розбудови Нової української школи.

Від щирого серця зичимо Вам добра і злагоди, міцного здоров’я, терпіння, невичерпної енергії та творчої наснаги, злагоди і благополуччя в родині, добра, надії й любові в серці і втілення мрій. Нехай кожен день буде сповнений натхненням до корисних справ та теплом людських стосунків!

Хай доля буде прихильною до Вас, даруючи приємні враження, цікаві зустрічі й нові здобутки на довгі роки!

 

З  великою  пошаною  -  ректорат,  Вчена  рада  та  колектив
Університету  менеджменту  освіти