МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ «ФАНДРЕЙЗИНГ ТА ОСНОВИ ПРОЄКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД»

 

Шановні колеги !

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному стажуванні

«Фандрейзинг та основи проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід»

(Польща –Україна)

Форма навчання: дистанційна
Термін: з 12 лютого по 20 березня 2022 року

Програмою передбачено: 180 год (6 кредитів ECTS)

8 липня 2021 року був підписаний інтенційний лист між кафедрою Польсько-Українських Студій Ягеллонського Університету в Кракові та громадською організацією «Соборність» (Україна) щодо співпраці в сфері науки та освіти з метою спільного проведення та організації міжнародних стажувань, лекцій, тренінгів, семінарів, конгресів, дослідницьких проєктів, курсів підвищення кваліфікації та інших заходів.

Цільова аудиторія: науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти; керівники, педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

Мета: сформувати в учасників стажування загальне уявлення щодо проєктного менеджменту та практичні навички розробки власних освітніх проєктів.

Організатори: Фундація «Зустріч» (Польща), кафедра Польсько-Українських Студій Ягеллонського університету (Польща), Центр розвитку кар’єри ГО «Соборність» (Україна), Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Україна).

Учасники, які вдало пройшли стажування, отримають сертифікат та додаток до сертифіката. З докладнішою інформацією (програмою, графіком занять тощо) можна ознайомитись на сайті.

Вартість стажування : 950 грн.

Зареєструватись:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepNfWRZe-Avfpw-tMqJ7-s6UlEfqDFj7Zen73ltCFhDzky0g/viewform

E-mail: virtustoday@gmail.com
Тел.: +38 095 054 75 73 (Козловська Олена).
Джерело: https://www.facebook.com/internships.center/