На 66 році пішов із життя відомий діяч освіти і науки, доктор історичних наук, професор МИХАЙЛО СЕМЕНОВИЧ СЛОБОДЯНИК

На 66 році пішов із життя відомий діяч освіти і науки,доктор історичних наук, професор, заступник завідувача кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв

МИХАЙЛО СЕМЕНОВИЧ СЛОБОДЯНИК.

Михайло Семенович із 2011 по 2014 рік працював у Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії наук педагогічних наук України на посадах завідувача кафедри управління навчальними закладами та педагогічки вищої школи, професора кафедри університетської та професійної освіти і права. Його відрізняли енергійність і організаторський талант, величезна працездатність і професіоналізм. Михайло Семенович користувався заслуженою повагою серед студентів і колег.

Науково-педагогічний колектив та Вчена рада Університету менеджменту освіти висловлює щирі співчуття рідним та близьким Михайла Семеновича. Нехай вічною і світлою буде пам'ять про нього.