На 69 році пішов із життя кандидат історичних наук, колишній директор Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти СИТНІКОВ ОЛЕКСАНДР ПАНТЕЛІЙОВИЧ

Олександр Пантелійович працював з 1976 р по 1989 р. в системі професійно-технічної освіти на посадах: майстра виробничого навчання, старшого майстра професійно-технічного училища № 2 м. Українки, директора професійно-технічного училища № 11 м.  Яготина. З 1998 р. по 2005 р. – заступник, перший заступник начальника управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. У 2015 році призначений директором Інституту післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників та Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти Університету менеджменту освіти.

Пішов з життя надзвичайно порядний, тактовний, щирий, доброзичливий чоловік, чуйний товариш, різнобічно обдарована людина.

Колектив та Вчена рада Університету менеджменту освіти висловлює щирі співчуття рідним та близьким Олександра Пантелійовича.

Ми щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова підтримки. На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати рідної людини. Проте світлі спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть.