На базі Університету менеджменту освіти проводиться круглий стіл за темою «Нормативно-правове забезпечення діяльності закладів післядипломної освіти»

Шановні колеги! 24 лютого 2017 року ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» спільно з КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» з метою обговорення актуальних проблем нормативно-правового забезпечення діяльності закладів післядипломної освіти в умовах освітньої реформи проводять, в рамках програми засідання Ради ректорів (директорів) УВУПО Консорціуму закладів післядипломної освіти,  круглий стіл за темою: «Нормативно-правове забезпечення діяльності закладів післядипломної освіти».

Звертаємо вашу увагу на те, що дату проведення заходу змінено у зв’язку з перенесенням дати засідання Президії НАПН України на 23 лютого 2017 року. Захід відбудеться 24 лютого 2017 року на базі ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» (м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-а, корп. ІІІ, зала засідань). Реєстрація розпочнеться о 10:00. Початок роботи круглого столу об 11:00.

Тематичні напрями роботи круглого столу:

1. Статус регіональних закладів післядипломної педагогічної освіти: вищий навчальний заклад чи специфічний статус?

2. Функції та завдання закладів післядипломної педагогічної освіти в умовах освітньої реформи.

3. Найбільш доцільний спосіб проведення акредитації/атестації закладів післядипломної педагогічної освіти.

Форма участі: очна.

Щиро запрошуємо Вас до участі в заході! За додатковою інформацією просимо звертатися до виконавчого директора Українського відкритого університету післядипломної освіти Отич Олени Миколаївни, за телефоном (097) 719-21-77, завідувача відділу науково-методичного забезпечення та координації діяльності закладів ППО Науменко Анни Степанівни (044) 482-09-76.