На кафедрі педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «УМО» відбудуться фахові семінари із попередньої експертизи дисертацій

ГЛИБОКОПОВАЖНІ КОЛЕГИ!

09.06.2021 року на кафедрі педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «УМО» НАПН України відбудуться фахові семінари із попередньої експертизи дисертацій:

11.00-13.00 – фаховий семінар здобувача наукового ступеня доктора філософії Зварич Ганни Володимирівни за темою: «Моніторинг якості освітніх послуг у закладах загальної середньої освіти» за спеціальністю 011 – «Освітні, педагогічні науки»;

13.00-15.00 – фаховий семінар здобувача наукового ступеня доктора філософії Денисової Анастасії Володимирівни за темою: «Організаційно-педагогічні умови моніторингу якості підвищення кваліфікації фахівців у галузі професійної освіти» за спеціальністю 011 – «Освітні, педагогічні науки».

Фахові семінари відбудуться за посиланням:

З повагою,
кафедра педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти
Навчально-наукового інституту менеджменту та психології
ДЗВО «УМО» НАПН України