Наукова бібліотека Університету менеджменту освіти пропонує книжкові виставки

ШАНОВНІ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ!

У Науковій бібліотеці Університету менеджменту освіти до вашої уваги пропонуються наступні книжкові виставки:

«БІБЛІОТЕКА. НАУКА. ІННОВАЦІЇ»

Виставка присвячена Всеукраїнському дню бібліотек, на якій можна ознайомитися з нормативно-правовою базою та стандартами щодо складання бібліографічних посилань, описів та записів.

«НОВА ПЕДАГОГІЧНА ПЕРІОДИКА»

На виставці висвітлено нові періодичні видання з питань нормативно-правового забезпечення освітньої діяльності та наукових досліджень в галузі педагогіки.

«КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД У СУЧАСНІЙ ОСВІТІ»

Виставка охоплює хронологію упровадження компетентнісного підходу в освітній діяльності з 2003 по 2016 роки (66 примірників).

«ПРОПОНУЮТЬ ВИДАВНИЦТВА «КОНДОР» ТА «ЛІРА-К»

На виставці представлено нову літературу з питань філософії освіти, професійної педагогіки, психології, маркетингу, управління персоналом, історії української культури та інших галузей знань, яку можна придбати для особистого користування. Загалом презентовано – 75 примірників.