Навчально-демонстраційнi сесії для викладачів, менеджерів освітньої сфери, розробників і дослідників освітніх технологій

23-28 червня 2015 року Східно-Європейський інститут психології (Україна – Франція) проводить навчально-демонстраційні сесії для викладачів, менеджерів освітньої сфери, розробників і дослідників освітніх технологій.

У рамках сесії запропоновано повноформатні тренінги (Міжнародний тренінговий ТОТ-стандарт):

• «Інновації в освіті, навчанні та менеджменті»
  • «Інноваційні технології навчання»
  • «Тренінгові технології та новітні тренінгові техніки: базовий кейс викладача»
  • «Стратегічне планування у діяльності викладача та навчального закладу».

Учасники отримують Сертифікат участі, що засвідчує підвищення кваліфікації.

Сесії ведуть:

ІРИНА МАНОХА (Україна), доктор психологічних наук, професор, Директор Східно-Європейського Інституту Психології (Україна – Франція), Координатор тренінгових програм (USAID, США), Керівник міжнародних сертифікатних програм з підготовки тренерів (Україна – Польща - Італія)

Dr. ANDRZEJ MIRSKI (Poland), Krakov Akademy by A.F. Modjevskogo.