Шановні колеги! Роботодавці і замовники освітніх послуг!

15 жовтня 2021 року з 12.00 по 13.00 Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України в рамках Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра - 2021» проводить ОСВІТНІЙ ФЕСТ: «ТРЕНДВОТЧІНГ РИНКУ ПРАЦІ У СФЕРІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ: ТЕНДЕНЦІЇ, ДРАЙВЕРИ РОЗВИТКУ, ПРОГНОЗИ».

Питання для обговорення:

• Тренди на ринку праці у сфері професійної освіти 2030: навички майбутнього, бекграунд, міждисциплінарність.
  • Запити ринку праці щодо підготовки кваліфікованих робітників в сучасних умовах та на перспективу.
  • Основні тенденції трансформації ринку праці України.
  • Лідерська компетентність педагогічних працівників як ключова умова розвитку закладів професійної освіти в умовах трансформації ринку праці.
  • Психологічна підтримка педагогів у подоланні фрустрації внаслідок соціальних впливів (пандемія, безробіття, трансформаціяринку праці).
  • Вплив цифрових технологій та штучного інтелекту на ринок праці.
  • Професійний розвиток педагогічних працівників в умовах формальної і неформальної освіти.

СПІКЕРИ ОСВІТНЬОГО ФЕСТУ:

Сидоренко Вікторія Вікторівна, директорка Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти, докторка педагогічних наук, професорка кафедри педагогіки, психології та менеджменту;

Хорін Андрій Володимирович, президент Консорціуму інжинірингових підприємств України «Еко 21» (м. Київ);

Мандрагеля Володимир Андрійович, професор кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін, доктор філософських наук, професор;

Єрмоленко Андрій Борисович, завідувач кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат політичних наук, доцент;

Лукіянчук Алла Миколаївна, вчений секретар, доцентка кафедри педагогіки, психології та менеджменту, кандидатка психологічних наук, доцентка;

Грядуща Віра Володимирівна, старша викладачка кафедри технологій навчання охорони праці та дизайну, кандидатка технічних наук;

Олізько Олена Володимирівна, заступниця директора з навчальної роботи ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей», докторка філософії.

ЦІКАВІ СПІКЕРИ, КРЕАТИВНІ УЧАСНИКИ.

ЗАПРОШУЄМО СТАТИ УЧАСНИКАМИ!!

Google Meet код доступу:  https://meet.google.com/hiy-rqkd-rvs