Передзахист кандидатської дисертації аспірантки кафедри Кравчинської Тетяни Сергіївни.

29 вересня на кафедрі менеджменту освіти, економіки та маркетингу відбувся передзахист кандидатської дисертації аспірантки кафедри Кравчинської Тетяни Сергіївни.

Тетяною Сергіївною достроково завершено дослідження на тему «Управління мотивацією професійної діяльності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів», що представлено на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.06 – теорія і методика управління освітою. Дисертаційним дослідженням здійснює керівництво ректор УМО, дійсний член НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Олійник В.В.

На засіданні кафедри були присутні: науковий керівник роботи доктор педагогічних наук, професор Олійник В.В., завідувач кафедри психології управління, доктор психологічних наук, професор Бондарчук О.І., завідувач кафедри філософії і освіти дорослих, доктор педагогічних наук, професор Сорочан Т.М., завідувач кафедри управління навчальними закладами та педагогіки вищої школи, доктор педагогічних наук, професор Рябова З.В., доктор педагогічних наук, професор кафедри управління навчальними закладами та педагогіки вищої школи Тимошко Г.М., вчений секретар спеціалізованої вченої ради 13.00.06, кандидат педагогічних наук, доцент Снісаренко О.С. та завідувач аспірантурою і докторантурою, кандидат педагогічних наук, доцент Ануфрієва О.Л.

Члени кафедри та запрошені науковці відмітили високий науковий рівень виконаного дисертаційного дослідження та побажали дисертантці подальших успіхів у процедурі підготовки та прилюдного захисту кандидатської дисертації у спеціалізованій вченій раді.