Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними технологіями компанії Microsoft Україна

У рамках Всеукраїнського експерименту на тему «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями Microsoft» Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує освітян Луганщини долучитись до Microsoft Imagine Academy -міжнародної програми підготовки ІТ-фахівців у навчальних закладах.

У відповідь на потреби Нової української школи ЛОІППО пропонує високоякісне навчання за авторизованими курсами від Майкрософт у рамках програми Imagine Academy.

Програма Microsoft IT Academy є частиною цілого комплексу заходів ЛОІППО, спрямованих на професійний розвиток керівників і педагогічних працівників Луганщини. Ця програма дистанційного навчання була спеціально розроблена для навчальних закладів і вже успішно стартувала в багатьох країнах світу.

Завдання програми - надати допомогу навчальним закладам в ознайомленні педагогів з сучасними інформаційними технологіями Microsoft та придбанні ними професійних знань і навичок. Програма охоплює різні сфери інформаційних технологій: від освоєння користувальницьких додатків для настільних комп’ютерів до підготовки комп’ютерних професіоналів з широким переліком спеціальностей.

З вересня 2017 року розпочинаємо дистанційне навчання в IT Academy, до якого, з метою освоєння новітніх продуктів і технологій Microsoft, запрошуємо долучитись освітян області.

Пропонуємо освоїти такі навчальні плани за авторизованими курсами Microsoft:

  • Основи роботи в ОС Windows 10, Microsoft Office 2010;
  • Основи роботи в Microsoft Office 2013;
  • Microsoft Office 365-Ваш офіс у будь-якому зручному місці;
  • ІКТ в професійній діяльності адміністратора;
  • «Microsoft Office 2016» (онлайн-курси передбачають підготовку слухачів до складання екзаменів з метою отримання сертифікатів міжнародного зразка Microsoft Office Specialist);
  • Курси для користувачів, які мають базові навички рівня Intermediate (рекомендовано для вчителів інформатики).

За підсумками цього навчання слухачі отримають сертифікати від Microsoft та ЛОІППО. До того ж освітяни області матимуть можливість підготуватись до іспиту на отримання сертифікату міжнародного зразка Microsoft Office Specialist.

Наказ МОН України від 31.05.2017 № 763 
“Про проведення всеукраїнського експерименту за темою «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними технологіями компанії Microsoft Україна»